Web Tasarımı

Genel olarak web tasarımı ihtiyacı günümüzde yaygın olarak kullanılan digital pazarlamanın başında gelir. Sizi doğru ifade edip en iyi şekilde temsil edecek bir website tasarımıyla şirket veya ürün imajınızı yükseltip, müşteri portföyünüzü artırabilirsiniz. Markalaşma sürecinde logo tasarım ve kurumsal kimlik ne kadar önemliyse, web tasarımınız da digital dünya da sizi temsil edecek kartvizitiniz olarak önemli bir yer tutar.

Bir firma veya ürünün adını ilk duyduğunda, bununla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkes internete girip araştırma yapmak ister, bu sayede sizin hakkınızda bilgi toplayabilir, marka güvenirliğiniz hakkında fikir sahibi olabilirler. Burada websiteniz devreye girer, ne kadar sade, şık, anlaşılabilir ve istenilen bilgiyi en kısa sürede karşı tarafa verebilen bir tasarıma sahipse o denli ilgi görür, sitenizde yaşadığınız bu ilgi trafiği de zamanla web sitenizin google arama sonuçlarında yükselmesine ve değer kazanmasına neden olur, hedefe ulaşmak için sıfırdan doğru kurgulanıp doğru adımların atıldığı bu süreç her zaman başarıyı getirecektir.

Domain Adresi

Firmanızı doğru bir şekilde ifade edecek, kısa ve net bir isim olmalıdır.

Responsive

Sitenizin mobil, tablet ve masaüstü dahil tüm cihazlarda düzgün görüntülenmesini ve uyumlu olmasını gerekir.

Yönetim Paneli

Kullanımı basit, görsel veya yazı ekleme, çıkarma gibi işlemleri yapabilmenizi olanak sağlıyoruz.

Seo Optimizasyon

Web sitenizin arama motorlarında kolay bulunarak üst sıralara yükselmesi için SEO altyapısını destekleyen siteler tasarlıyoruz.

E-Ticaret

Satmak istediğiniz ürünler için yüksek güvenlikli SSL Sertifikalı, çeşitli ödeme seçenekleri sunan ve kullanıcı girişli e-ticaret siteleri hazırlıyoruz.

Modern Tasarım

Dünya trendlerini takip ederek sizin veya firmanız için en uygun, modern ve kurumsal web site tasarımınızı hazırlıyoruz.

Optimizasyon

Sitenizin gerekli optimizasyon ve ayarlarını yaparak hızlı açılmasını sağlıyoruz.

Teknik Destek

Her türlü soru ve önerileriniz için tasarım öncesi ve sonrası size destek oluyor, ihtiyaç dahilinde hosting desteği sunuyoruz.

Günümüzde bilgisayar kullanımıyla ilgili alışkanlıklarımızda değişti, 2017 itibariyle web sitesi trafiğinde cep telefonu kullanımı, masaüstü veya dizüstü cihaz kullanımını geride bıraktı, artık hemen hemen herkesin kullandığı akıllı telefonlar sayesinde her an her yerden istenilen bilgiye kolaylıkla ulaşmak mümkün. Bu yüzden güncel website tasarımlarında responsive yani mobil uyumlu tasarlanan bir site artık olmazsa olmazlardan, sitenizin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde dahi resim, yazı veya genel tasarımın bozulmadan bulunduğu cihaza gore şekillenip en doğru haliyle görünmesi gerekir. Şayet eski tarz bir siteye sahipseniz hızlıca site tasarımınızı yenileyip güncel modern bir siteye geçmenizi şiddetle öneririm.

Abartılı bir tasarım göz yormaktan ve kafa karıştırmaktan daha ileriye gitmeyecektir. Gereksiz ayrıntılarla dolu, uyumsuz renklerin kullanıldığı bir tasarım yerine sade, kolay anlaşılabilir ve firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan şık bir web tasarımı çok daha etkili olacaktır.

Bunun dışında bir websitenin hazırlanması için bir çok farklı yol ve yöntem mevcuttur, bunlar genellikle bu iş için ayırdığınız bütçeye ve işin içeriğine göre değişir. WordPress, Joomla, Drupal gibi açık kaynak kodlu, SEO uyumlu, hazır modern temaların kullanılıp şekillendirilerek sitenizin oluşturulabileceği gibi, size özel kodlama yapılarak da istediğiniz içeriklerde bir site hazırlanabilir. Öncelikle ne istediğinize karar vermeniz, sonrasında bu isteğinizi doğru bir şekilde yerine getirecek size uygun kişiyi seçmeniz önemli, bu noktada size yardımcı olmak için buradayız. Çalışmalarımıza göz atıp bizimle ilgili fikir sahibi olabilir, her türlü soru ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Referans örnekleri için tıklayınız!