Neler yaparım?

Markanızın veya ürününüzün gücünü artırmak için, tecrübe ve hayal gücünü birleştirip size kalıcı çözümler sunmaya çalışırım…

Logo Tasarımı

Ürününüzü veya markanızı en iyi şekilde ifade edecek, bulunduğu ortamda fark yaratmasını sağlayacak, yaratıcı ve özgün bir anlam ifade etmesi gerekir.

Kurumsal Kimlik

Markanızın imzası ve yüzüdür, sadece kartvizit veya antetli kağıdınızı yapmakla kurumsal kimliğinizi oluşturamazsınız. Konsept olarak ele alıp bütün parçalı özenle oluşturmak gerekir.

Markalaşma

Kurumsal kimliğini oluşturmuş bir markanın sektörde farkedilebilir bir hale gelmesi için belirli stratejiler oluşturup bu doğrultuda hareket etmesi gerekir. Çizilen yol haritasının doğruluğu, markanın gücüne güç katar.

Ambalaj Tasarımı

Ürününüzün kimliğini ambalajı oluşturur. Rafta diğer rakiplerinden ayrışarak öne çıkabilmesi için tasarımın doğru kurgulanarak kendini iyi ifade etmesi ve yenilikçi özgün yapısıyla diğer markalara öncülük etmesi gerekir.

Repro (Baskı Öncesi Hazırlık)

Yapılan tasarım her baskı tekniğinde güzel sonuç vermez, reprosunun doğru bir şekilde hazırlaması önemlidir. Bunun için de hızlı ve doğru çözümler üreterek, bütün baskı tekniklerine hakim olmak gerekir.

Retouch

Fotoğraflarınızı ham hali ile kullanmamalısınız, kullanacağınız ortama göre (web, baskı…) renk düzenlemelerini ve rötuşlarını yaparak gücünü artırabilir, olmasını istediğiniz noktaya getirebilirsiniz.

Bilal Yaldırak

Eski Foça, İzmir – Türkiye
+90 (554) 777 09 41
bilal@bilalyaldirak.com

Instagram