BİLAL YALDIRAK

21 yıl önce başladığım tasarım serüveni, her çalıştığım projede üzerine yenilikler katarak büyümeye devam ediyor. Her gün değişen dünya trendlerini yakından takip ederek, özgün ve yenilikçi ruhumu korumaya özen gösterip, bunu da yaptığım işlere yansıtmaya çalışıyorum.
Bilal Yaldırak

22 Temmuz 1978 İstanbul doğumluyum, evli ve bir çocuk babasıyım, ayrıca Poker isminde çok tatlı bir köpeğimiz var. İstanbul Üniversitesi Makine Bölümü’nü okudum, ilk kez 1996 yılında Macintosh ve grafik dünyasıyla tanıştım, 2 yıl boyunca matbaalarda çalışarak işi mutfağında öğrendim.

 

1998-2000 yılları arasında Moran Ogilvy & Mather Reklam Ajansı’nda grafiker olarak çalıştım, askerlik ve çeşitli iş deneyimlerinden sonra 2003-2006 yılları arasında Medina Turgul DDB’nin çizgi altı ajansı olan Grafis’te uygulamacı grafiker olarak görev yaptım. Sonrasında 10 yıl kadar ambalaj sektöründe deneyim yaşayıp, repro ve baskıya hazırlık aşamalarına kadar tüm süreci takip ettim.

 

2016 yılından bu yana freelance grafik tasarımcı olarak çalışıyorum, yurt içi ve yurt dışında destek verdiğim müşterilerime A’dan Z’ye çözüm odaklı yardımcı olmaya çalışıyorum. Siz de en azından tanışmak, fikir alışverişinde bulunmak isterseniz dilediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz…

NELER YAPARIM?

Logo Tasarımı

Sizi ve markanızı en iyi şekilde ifade edecek yaratıcı ve özgün tasarımlar…

Ambalaj Tasarımı

Ürününüzün rafta diğer rakiplerinden ayrışarak öne çıkmasını sağlıyoruz…

Grafik Tasarım

Kitlenize vermek istediğiniz mesajı görsel ve yazılı olarak en iyi şekilde tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanızı konsept olarak ele alıp kartvizitten tabelasına kadar tasarlıyoruz.

Web Tasarımı

Markanıza özel web tasarımını SEO uyumlu ve responsive olarak hazırlıyoruz.

Repro

Hızlı ve doğru çözümler üreterek tasarımı baskı tekniğine uygun olarak hazırlıyoruz.

Yardımcı olabileceğim konularla ilgili benimle iletişime geçebilirsiniz.