Bilal Yaldırak

21 yıl önce başladığım tasarım serüveni, her çalıştığım projede üzerine yenilikler katarak büyümeye devam ediyor. Her gün değişen dünya trendlerini yakından takip ederek, özgün ve yenilikçi ruhumu korumaya özen gösterip, bunu da yaptığım işlere yansıtmaya çalışıyorum.

22 Temmuz 1978 İstanbul doğumluyum, evli ve bir çocuk babasıyım, ayrıca Poker isminde çok tatlı bir köpeğimiz var. İstanbul Üniversitesi Makine Bölümü’nü okudum, ilk kez 1996 yılında Macintosh ve grafik dünyasıyla tanıştım, 2 yıl boyunca matbaalarda çalışarak işi mutfağında öğrendim.

1998-2000 yılları arasında Moran Ogilvy & Mather Reklam Ajansı’nda grafiker olarak çalıştım, askerlik ve çeşitli iş deneyimlerinden sonra 2003-2006 yılları arasında Medina Turgul DDB’nin çizgi altı ajansı olan Grafis’te uygulamacı grafiker olarak görev yaptım. Sonrasında 10 yıl kadar ambalaj sektöründe deneyim yaşayıp, repro ve baskıya hazırlık aşamalarına kadar tüm süreci takip ettim. Şu an freelance grafik tasarımcı olarak çalışıyorum, destek verdiğim müşterilerime A’dan Z’ye çözüm odaklı yardımcı oluyorum…

İletişim Kurun
Bilal Yaldırak

Eski Foça, İzmir – Türkiye
+90 (554) 777 09 41
bilal@bilalyaldirak.com

Instagram